Inżynierskie Budowlane Pogotowie Ratunkowe PZITB

Jesteś świeżo upieczonym inżynierem budownictwa? A może już masz trochę doświadczenia, ale trapi Cię jakieś zagadnienie, które chciałbyś z kimś skonsultować? Studencie! Jesteś w trakcie nauki do egzaminu i nie rozumiesz jednego z zagadnień? Może własnie wróciłeś z zajęć i kompletnie nie wiesz o co chodziło?

Nie zwlekaj! Napisz pytanie! Specjaliści Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa Oddziału w Gliwicach zrobią wszystko co w ich mocy żeby Ci pomóc odpowiadając na Twoje pytanie!

W dzisiejszych czasach, zarówno w biurze projektowym jak i na budowie, liczy się przede wszystkim czas i dotrzymanie terminu. Nieustannie mamy do czynienia z przygotowywaniem czegoś na szybko, jesteśmy zmuszeni do podejmowania natychmiastowych decyzji. Młodzi inżynierowie coraz rzadziej mają możliwość i czas na skonsultowanie swoich wątpliwości z doświadczoną kadrą. Skutki są niejednokrotnie tragiczne.

Odpowiedzią na tę sytuację jest projekt Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa O. Gliwice o nazwie Inżynierskie Budowlane Pogotowie Ratunkowe. Polega on na stworzeniu specjalnego formularza on-line, za pomocą którego młodzi inżynierowie mogą zadawać pytanie do grona specjalistów PZITB. Projekt dostępny jest pod linkiem:

Po wysłaniu formularza, trafia on do administratora, który będzie filtrował pytania wg dziedzin oraz przesyłał do specjalistów. Następnie, krótką, zwięzłą odpowiedź zostanie opublikowana na specjalnie przygotowanej podstronie strony głównej PZITB Gliwice oraz wysłana mailem do pytającego.

Jesteś członkiem PZITB i chcesz zostać specjalistą w projekcie? Wypełnij formularz dostępny pod linkiem:

Regulamin korzystania z Inżynierskiego Budowlanego Pogotowia Ratunkowego PZITB.